Kontrola własnych myśli

Każdy odpowiada za siebie.

Nie czarujmy się. Nikt nie wieźmie odpowiedzialności za Twoje osobiste życie i za to co się w nim wydarzy. Nie oczekuj, że czyjeś piękne słówka, czy obietnice prowadzenia Cię za rączkę, drogą do sukcesu, zniosą odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenia, na barki innych ludzi.

Dlatego dobrze jest, jeśli posiadasz swojego przewodnika, jednak ze świadomością, że tak naprawdę, Twój los i to co Cię w życiu czeka, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twoich myśli. „Wygodnie” jest za całą złą sytuację materialną, uczuciową, zdrowotną czy jakąkolwiek inną obarczyć innych ludzi i mówić, że gdyby nie on czy ona, …… gdyby nie rząd, …… nie……..gdyby, gdyby……. to ja teraz miałabym/miałbym…… byłabym/ byłbym……. itd., itp..

„Wygoda” taka jest pozorna i na krótką metę (bo rzeczywistość poza „wygodnym” złudzeniem), toczy się swoim torem i jeśli będziemy trwać przy tej „wygodzie”, obudzimy się pewnego dnia z ręką w nocniku.

Dlatego, tak ważna jest świadomość, że nasze Życie i wszystko co się w nim dzieje i nas spotyka, leży wyłącznie w naszych rękach, a ściślej mówiąc, bierze się z naszych myśli. Działa tu, niezależnie od naszej świadomości i woli Prawo Przyciągania. Przyciągamy myślami wszystko, to czego chcemy i to czego nie chcemy, jeśli o tym myślimy.

Myślimy o tym, jak nam jest źle w życiu? ………..przyciągniemy więcej tego złego.  Myślimy o tym jacy jesteśmy szczęśliwi? ……..przyciągniemy więcej szczęścia. Nasza podświadomość ……….Prawo Przyciągania działa! Ono istnieje i działa, niezależnie od naszej woli, podobnie jak elektryczność, czy grawitacja. Dlatego ,ważne jest abyśmy poznali Prawo Przyciągania i nauczyli się kontrolować swoje myśli. 

Opublikowano Różności | 12 komentarzy

Wszechświat i jego ogromna przestrzeń

Wszechświat i jego ogromna przestrzeń. Przestrzeń nieogarnięta, wypełniona ogromną energią. Energią, która zamanifestowała w widzialnej formie, aby wyrazić siebie w pełni swojej doskonałości.

Moc Wszechświata, moc Boga znajduje się w każdej widzialnej i niewidzialnej jego cząsteczce, także w każdej komórce naszego ciała.

Jesteśmy częścią Wszechświata, jesteśmy formą energii zamanifestowanej z niewidzialnej substancji myślącej, po to aby stanowić pełnię absolutną. Pełnię Wszechświata, pełnię Boga. Moc, twórcza siła, energia z której powstało i powstaje wszystko, jest również  w nas, jest w naszych myślach. Nasze myśli są myślami Boga, są myślami Wszechświata. Jesteśmy w Nim, On jest w nas. Jesteśmy stworzeni z myśli Boga, manifestującej energii, jesteśmy częścią Wszechświata i częścią Boga. Nierozłączną Jego częścią. Jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga, więc mamy tak samo jak Bóg moc sprawczą. Nasze myśli i energia, która je tworzy są myślami Boga. Jesteśmy dziećmi Boga, ale jednocześnie jesteśmy jak On, stwórcami wszystkiego co nas otacza. Tworzymy nasz otaczający świat dzięki energii, która przybiera formę myśli. Czytaj dalej

Opublikowano Różności | Otagowano | 1 komentarz