Herbalife-niezależny dystrybutor

Na początek zatańczmy Herbalife!

   

Jeśli zależy Ci na poprawie zdrowia, bądź zdrowia bliskich Ci osób, to mam dla Ciebie zaproszenie do grona konsumentów zdrowej żywności i suplementów ( MLM ). 

Dzięki nabywaniu zaproponowanych produktów poprawisz, bądź utrzymasz zdrowie i sylwetkę, jak i przy okazji wzmocnisz swoją kondycję finansową i pomożesz innym osiągnąć to samo. 

                Wystarczy, że: 

  1. Nabywasz produkty raz w miesiącu (mogące zastąpić Ci jeden z głównych posiłków w ciągu dnia).
  2. Zapraszasz jeden raz, tylko jeden raz, 5 osób w 1-szym miesiącu do swojego grona (osoby zaproszone powielają ten sam schemat).
  3. W 5-tym miesiącu nabywania, spożywania i dzięki zaproszeniu tylko 5 osób, otrzymujesz: oprócz lepszego zdrowia i lepszej sylwetki, taki mały zastrzyk – za cierpliwość i zdrowy styl życia – w postaci gotówki około 8.000 euro! netto po opodatkowaniu.

Niemożliwe?  A jednak. 

Skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci uwolnić Moc Umysłu, jaka w Tobie drzemie. 

I zapamiętaj – Myślenie nie boli! To nie dyplom stanowi o Twojej wartości, lecz wiedza i praktyczne jej stosowanie. 

Nie żebraj o pracę. Pokaż wszystkim swoją wartość. 

                                                              tel. +48 604 242 819 

                                                               janekestim@wp.pl 

Na co dzień możemy obejść się bez posiadania pewnych rzeczy materialnych, ale nie bez jedzenia. Aby żyć musimy jeść. Rozwój cywilizacyjny na świecie niesie ze sobą zagrożenia zdrowia i życia, wynikające z konieczności spożywania, nie zawsze we właściwy sposób przetworzonej żywności. Codziennie wchłaniamy poprzez oddychanie, toksyczne dla naszego organizmu związki, ba nawet niektórzy sami wybierają jakość wdychanego do płuc powietrza. Organizm nie zawsze może sobie sam poradzić z oczyszczaniem i wydalaniem toksyn dostarczanych drogą oddechową i pokarmową. I jeśli nasz wewnętrzny system nie radzi sobie z nadmiarem trucizn, zaczyna nam dawać sygnały w postaci różnych dolegliwości. Cywilizacja niesie wraz ze swoim rozwojem, również zagrożenia dla życia i zdrowia. Problem otyłości, wynikający z niewłóaściwego m.inn. odżywiania, stał się już plagą na całym świecie. Nauczmy się słuchać naszej „wewnętrznej inteligencji” aby w porę zareagować i wspomóc nasz system obronny. Z pomocą przychodzi nam firma Herbalife ze swoimi produktami, które stosowane na co dzień, odżywiają i oczyszczają każdą komórkę naszego ciała. Niektóre z tych produktów to nie tylko suplementy diety, ale również stanowić mogą główne posiłki w ciągu dnia. Spożywając je uzyskujemy poprawę, zdrowia, samopoczucia, swojej wymarzonej sylwetki bez efektu jojo i energii. Zachęcam Cię do codziennego spożywania tych właśnie produktów, ale jednocześnie oprócz zdrowia możesz poprawić również swoją kondycję finansową i to bez większego wysiłku w sposób bardzo przyjemny, możesz stać się posiadaczem np. nowego samochodu, lepszego mieszkania, czy nowego domu, spędzać urlop w wymarzonych miejscach na całym świecie. Jednym słowem wieść życie o jakim marzysz. 

Skontaktuj się ze mną, poprowadzę Cię krok po kroku jak tego wszystkiego dokonać. Przekonaj się, odważ się na zrobienie choćby tego małego kroku w kierunku lepszego, szczęśliwszego życia. 

Dzięki Bogu odkryłem unikalny sposób, aby tego dokonać i pragnę się z Tobą tym podzielić, w myśl zasady: pomagając Tobie, pomagam i sobie.

Dołącz do mnie a Zdrowie, Radość, Bogactwo, Spełnienie (ZRBS), na co dzień zagości w naszych umysłach, sercach i otaczającej nas rzeczywistości.    

     

    

Z firmą Herbalife jestem związany od 1999 roku (ID 33067353). Jestem jej konsultantem, dystrybutorem, a głównie konsumentem tych wspaniałych produktów. Produktów, których działanie w poprawie zdrowia, wyglądu i dobrego samopoczucia odczułem już na samym początku ich stosowania. Na produktach przytyłem 13 kg spożywając je w programie nabierania masy mięśniowej w ciągu zaledwie 3 m-cy. Stosowanie produktów w zależności od zastosowanego programu, daje możliwość: odchudzania, przytycia, bądź utrzymania zdrowia i kondycji psychiczno-fizycznej na poziomie takim jaki sobie indywidualnie założymy.    

A teraz o produktach Herbalife opowie Pani Ewa Lawrence – Executive Presdent’s Team:    

     

     

Założyciel firmy Herbalife:    Mark Hughes (1956 – 2000)  

    

   

Jak powstała firma Herbalife
Siła, zaangażowanie i moc wizji Marka Hughes miały swoje źródło w osobistej tragedii. Jako nastolatek przeżył śmierć matki, która zmarła w wieku 36 lat w wyniku nieprawidłowego i niebezpiecznego odżywiania. Wtedy to młody Mark postanowił, że znajdzie sposób na prawidłowe i zdrowe odchudzanie. Zdecydował, że oferowane przez niego rozwiązania będą oparte na wiedzy o odżywianiu i przyniosą ludziom trwałe, pozytywne i bezpieczne rezultaty. Pragnął również podzielić się nimi z całym światem.

Wizja stała się rzeczywistością
Jego wizja poprowadziła go aż do Chin, gdzie odkrył odżywczą moc ziół. Gdy wrócił do USA zebrał zespół lekarzy, naukowców i specjalistów ds. odżywiania, aby opracowali i stworzyli produkty, o które mu chodziło. W ten sposób w roku 1980 na rynku pojawiły się pierwsze produkty Herbalife.

Ponieważ ludzie, którzy próbowali produktów osiągali niezwykłe rezultaty firma Herbalife bardzo szybko się rozwijała. Dzielenie się historiami sukcesu związanymi ze stosowaniem produktów i historiami sukcesów finansowych przyczyniło się do tego, że po dziś dzień Herbalife rośnie w siłę, a marzenie Marka Hughes dzień w dzień się spełnia.

Dziś Herbalife jest obecna w 73 krajach świata i współpracuje z blisko 2 milionami Niezależnych Dystrybutorów. Firma posiada 30 lat historii. 

    

  Od siebie jeszcze pragnę dodać, że ja również mam wizję (to nie jast wizja fanatyczna), wizję stworzenia Społeczności Ludzi Szczęśliwych na bazie sieci MLM i produktów Herbalife. Dlaczego Herbalife? Ponieważ śmiem twierdzić, że tak bezpiecznej i zdrowej suplementacji na całym świecie nie posiada żadna firma tej branży. 

   

Możliwość komentowania jest wyłączona.