Bogactwo-praca

Nie pracuj aby być bogatym, bo to może nigdy nie nastąpić. Najpierw poczuj się bogaty, uwierz w efekt końcowy, potem pracuj, a umysł wykreuje Ci bogactwo.     

(greg-myśli własne)

Na początek proponuję z uwagą obejrzeć któtki film, który uzmysłowi Ci fakty z jakimi masz być może do czynienia każdego dnia. I zapamiętaj, że to Ty decydujesz każdego dnia, kim jesteś, gdzie jesteś, jak się czujesz, ile zarabiasz. Nie obarczaj nigdy nikogo, za niepowodzenia jakie Cię spotykają, ponieważ to Twoje, nawet te nieświadome myśli powodują to, co Cię w życiu spotyka. To gorzka prawda i być może się oburzysz na te słowa, ale jak dokładniej przyjrzysz się swoim myślom i poznasz prawa rządzące umysłem – odkryjesz prawdę, a ona da Ci wyzwolenie. Poczujesz w sobie Moc i nieodpartą chęć, aby wziąć życie w swoje ręce. W tym filmie, na przykładzie franszyzy wirtualnej, omówiona jest siła, jaka tkwi w marketingu wielopoziomowym, w skrócie mazywanym MLM.

 Jeszcze może nieco życiowej mądrości:

                                                                                          

Myślę, że już wiesz o co chodzi! Jeśli chcesz być nie zależny/a  finansowo od swojego pracodawcy, lub jeśli chciałbyś/chciałabyś prowadzić swoją własną firmę i nie martwić się o zatrudnianie personelu, płacenie pensji, czynszu za lokal, to właśnie forma marketingu wielopoziomowego daje Ci szanse odniesienia sukcesu finansowego na miarę Twoich marzeń. MLM (ang. multi-level  marketing), polega na budowaniu organizacji, w której niewiele osób sprzedaje niewiele, albo nie sprzedaje wcale. Polega to na przekazywaniu produktu od wytwórcy, bezpośrednio do odbiorcy, tworząc jednocześnie wiele poziomów konsumenckich , w których system wynagrodzeń jest ściśle określony przez firmę w planie marketingowym, której produkty są dostarczane. Firma wypłaca nam premię w zależności od obrotów naszych i podległej nam organizacji. Jak do tej pory na świecie nie opracowano lepszej metody dystrybucji towarów, która jednocześnie dawałaby osobom w nią zaangażowanym takie możliwości zarobienia dużych pieniędzy, tak niskim nakładem własnych środków. Obroty w tym kanale dystrybucji systematycznie rosną na całym świecie tak, że w 2008 roku przekroczyły ponad 100 miliardów USD.  Brian Tacy w swoich naukach o osiągnięciu sukcesu finansowego mówi:

 „aby osiagnąć sukces finansowy to wystarczy znaleść sposób na dostarczenie czegoś wartościowego większej liczbie ludzi i w większej liczbie miejsc”.

A więc do rzeczy. Cóż może być bardziej wartościowego i potrzebnego dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia? Oczywiście, nie możemy obyć się bez jedzenia, Pilną potrzebą w cywilizowanym świecie staje się spożywanie wartościowych produktów, wnoszących do naszego organizmu składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowgo funkcjonownia każdej komórki w naszym ciele i jednocześnie utrzymujące je w należytej kondycji i powodujące oczyszczanie ze szkodliwych związków przemiany materii, jak też różnego rodzaju szkodliwych chemicznych składników dostarczanych drogą pokarmową i oddechową. Codziennie spożywamy żywność. Codziennie spożywamy żywność, która jest nafaszerowana różnymi substancjami konserwującymi, przedłużającymi okres przydatności do spożycia, lub substancjami zapobiegającymi rozwojowi bakterii. Nawet tak zdawałoby się zdrowe, pięknie wyglądające jabłuszka posiadają w sobie substancje, które powodują, że taki sobie robaczek kierujący się swoją inteligencją nie wejdzie do środka, bo niechybnie zginąłby od nadmiaru środków dla niego szkodliwych. A  ludzie to zjadają w przekonaniu ile to zdrowia zyskują, nie wiedząc skąd nagle zaczynają się pojawiać różnego rodzaju schorzenia. Nie unikniemy nie jedzenia jabłek, czy innej żywności, ale wymusza to na nas dostarczania do organizmu pokarmów i suplementów zapobiegających powikłaniom zdrowotnym.

No i mamy produkty, które działają profilaktycznie na nasze zdrowie. Odżywcze koktajle i inne suplementy firmy Herbalife. Oto Królowa firmy Herbalife:

 Wszystkie składniki niezbędne na co dzień naszemu organizmowi znajdziesz w  – Koktajlu Odżywczym, stworzonym w oparciu o najnowocześniejsze badania i technologie żywienia. Koktajl stanowi unikatową mieszankę łatwo wchłanianych składników takich jak wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Możesz mieć pewność, że Koktajl to pyszny, sycący i zbilansowany posiłek. Tak posiłek, gdyż z powodzeniem szklanka koktajlu zastąpi nam tradycyjny posiłek np. śniadanie. koszt takiego posiłku to ok. 3 zł dziennie, 3 zł dla naszego zdrowia. To dużo, czy mało? Każdy niech sobie odpowie sam na to pytanie.

Budujemy sieć konsumencką w marketingu wielopoziomowym MLM na bazie produktów najlepszej firmy suplementacyjnej na świecie, firmy istniejacej już ponad 30 lat, mającej w swej radzie naukowo- medycznej laureatów nagrody Nobla w tej dziedzinie. Firmy Herbalife!

Jeśli ktoś lubi sprzedawać, nie ma problemu może to robić od zaraz podpisując umowę o dystrybucję i ze sprzedaży detalicznej otrzymuje 25%. Ale jeśli jesteś ambitny/ambitna stajesz się sponsorem w sieci konsumentów, których sponsorujesz i którzy sponsorują następnych konsumentów. I tak działa ogromna siła duplikacji. Znajdujesz ludzi, którym pomagasz zyskać zdrowie i bogacić się, ludzi, którzy przyłaczą się do Twojej organizacji i szkolisz ich, aby robili to samo, co Ty. Uczysz ich także, jak znajdować innych ludzi, którzy będą im pomagać. Pomagając i szkoląc tych, których sponsorujesz i pokazując im, w jak sposób duplikować cały proces na kolejne linie podrzędne, korzystasz z najlepszego planu kompensacyjnego dla Dystrybutorów.

Oto krótki i prosty przykład duplikacji, wystarczy, że sponsorujesz tylko 5 osób i uczysz ich sposnorować, każdej po 5 osób. Zobaczmy jaką tworzymy organizację:

                                                                             TY

                                                                                5

                                                                              25

                                                                             125

                                                                             625

                                                                            3125

                                                                           15625

                                                                           78125

Wystarczy!!!        Pracujesz bezpośrednio z 5 osobami, a praca polega na ciągłym szkoleniu i motywowaniu do działania. I każdy duplikuje to działnie. Wiesz teraz co się stanie jak wprowadzisz do konsumpcji produkty o wartości 300 zł miesięczne, dla każdej z tych osób (może być rodziny)? Firma ma dla Ciebie niespodziankę, m. inn. comiesięczne premie produkcyjne ( 2%, 4%, 6% lub 7% od obrotów organizacji ). Policzmy: w organizacji Tobie podległej uczestniczy 97 655 osób x 300 zł = 29 296 500 obrotu miesięcznego całej organizacji, teraz weźmiemy najniższą premie produkcyjną x 2% = 585 930 zł firma wypłaca Tobie/m-c. Ładna teoria.

Zadaj sobie teraz pytanie….. co stoi na przszkodzie, aby ta teoria stała się rzeczywistością? Pamiętaj!!! Wszystko zależy od Twoich myśli i podejścia do Życia!

Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawię, że odtąd biędziesz mógł/a wieść życie o jakim do tej pory mogłeś/mogłaś tylko marzyć!

c.d.n.

4 odpowiedzi na „Bogactwo-praca

 1. Franz pisze:

  super Pozdrowienia dla Wszystkich Polecam ten wpis

 2. Heintz pisze:

  some really fantastic work on behalf of the owner of this website , utterly great subject matter.
  Polish: niektóre naprawdę fantastyczne dzieło w imieniu właściciela tej strony, całkowicie wspaniały przedmiot.

 3. fleckles pisze:

  wpis super przydatna i fajnie napisana, czego chciec wiecej? Prosze o powiadomienie, gdy beda pojawialy sie nowe. Nie ukrywam, ze bardzo mi na tym zalezy. Swietny blog!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>