Kontrola własnych myśli

Każdy odpowiada za siebie.

Nie czarujmy się. Nikt nie wieźmie odpowiedzialności za Twoje osobiste życie i za to co się w nim wydarzy. Nie oczekuj, że czyjeś piękne słówka, czy obietnice prowadzenia Cię za rączkę, drogą do sukcesu, zniosą odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenia, na barki innych ludzi.

Dlatego dobrze jest, jeśli posiadasz swojego przewodnika, jednak ze świadomością, że tak naprawdę, Twój los i to co Cię w życiu czeka, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twoich myśli. „Wygodnie” jest za całą złą sytuację materialną, uczuciową, zdrowotną czy jakąkolwiek inną obarczyć innych ludzi i mówić, że gdyby nie on czy ona, …… gdyby nie rząd, …… nie……..gdyby, gdyby……. to ja teraz miałabym/miałbym…… byłabym/ byłbym……. itd., itp..

„Wygoda” taka jest pozorna i na krótką metę (bo rzeczywistość poza „wygodnym” złudzeniem), toczy się swoim torem i jeśli będziemy trwać przy tej „wygodzie”, obudzimy się pewnego dnia z ręką w nocniku.

Dlatego, tak ważna jest świadomość, że nasze Życie i wszystko co się w nim dzieje i nas spotyka, leży wyłącznie w naszych rękach, a ściślej mówiąc, bierze się z naszych myśli. Działa tu, niezależnie od naszej świadomości i woli Prawo Przyciągania. Przyciągamy myślami wszystko, to czego chcemy i to czego nie chcemy, jeśli o tym myślimy.

Myślimy o tym, jak nam jest źle w życiu? ………..przyciągniemy więcej tego złego.  Myślimy o tym jacy jesteśmy szczęśliwi? ……..przyciągniemy więcej szczęścia. Nasza podświadomość ……….Prawo Przyciągania działa! Ono istnieje i działa, niezależnie od naszej woli, podobnie jak elektryczność, czy grawitacja. Dlatego ,ważne jest abyśmy poznali Prawo Przyciągania i nauczyli się kontrolować swoje myśli. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Kontrola własnych myśli

 1. Bodzio pisze:

  Ciekawe.Żeby to było takie proste

  • Greg pisze:

   No cóż. Powiem krótko: to jest tak proste, że trudno w to uwierzyć. Niemniej wymaga to z naszej strony wysiłku, aby zmienić nasz sposób myślenia i postrzegania na nowo rzeczywistości. Poznanie praw rządzących podświadomością i stosowanie ich. Od czegoś trzeba zacząć. Polecam książkę „Potęga Podświadomości” – Joseph Murphy.

 2. Bodzio pisze:

  Jesli podswiadomość jest tak silna,to chce aby ta potęga podała mi oczywiście podświadomie numery LOTTO.Wtedy rzeczywistość będe postrzegał na nowo.
  pozdrawiam.

  • Greg pisze:

   Jeśli chcesz to otrzymasz, ale musisz wiedzieć, że tak naprawdę to głęboko w twojej podświadomości są wątpliwości – najpierw musisz się ich pozbyć. Pracuj nad tym.

 3. Kasia pisze:

  Fajna stronka. :)
  Pozdrawiam. Kasia

 4. Ziec pisze:

  Also am meisten gefällt mir die Idee mit der Holzmauer (Bild 9).
  Ich wünsche Dir viel Glück mit Deiner neuen Geschäftsidee.

  Viele Grüße aus Deutschland.

  • Greg pisze:

   Ich habe viele interessante Ideen, und es war die Anwendung des Gesetzes der Anziehung. Mit dem Unterbewusstsein Ideen geklärt sind, brauche ich nur auf die Erhaltung einer angemessenen Gedanken zu arbeiten.

 5. interesting stuff hope it works.
  Polish: ciekawe rzeczy nadzieję, że to działa.

 6. Danielle pisze:

  Jak dobrze, ze tu trafilam! wpis jest bardzo przydatna. Bardzo dziekuje za jej zamieszczenie i chcialabym pogratulowac calego bloga, bo jest naprawde swietny (wiem, co mowie, bo znam ich bardzo duzo).

 7. ikat silk pisze:

  Maki…as always, great post here.
  Polish: Maki … jak zawsze, wielki post tutaj.

 8. Catia pisze:

  very nice information.

 9. darecky pisze:

  Ja od wielu lat stosuję różne techniki samo rozwoju i wiem, że tak naprawdę nic nie działa na dłuższą metę. Stosowalem medytacje, afirmacje, oraz zrobiłem kurs energetyczny Reiki. Prawda jest taka, że życie trzeba doświadczać w mniejszym lub większym stopniu a cudów nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>